Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystanie plików cookie z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki
Więcej informacji można znaleźć w Polityce wykorzystywania plików cookies w serwisie
Dla Pracowników

Kalkulator emerytalny

Kalkulator emerytalny to symulator pozwalający na obliczenie wielkości kapitału emerytalnego jaki może zostać zgromadzony na rachunku Członka PFE Nowy Świat w związku z uczestnictwem w PPE.

W celu przeprowadzenia symulacji wielkości kapitału emerytalnego należy wprowadzić dane, które odzwierciedlają parametry uczestnictwa w PPE.

Kalkulator emerytalny

W tym miejscu prezentowany jest kalkulator emerytalny - wykonany w technologii Adobe Flash. Aby obejrzeć tą zawartość należy włączyć w przeglądarce obsługę języka JavaScript i zainstalować wtyczkę Adobe Flash Player

 
Ważna informacja:
Wartość obliczonego kapitału emerytalnego ma dla zadanych parametrów charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowi rzeczywistej prognozy. PFE Nowy Świat nie gwarantuje uzyskania konkretnego wyniku inwestycyjnego.
Źródło wyników - obliczenia własne Pracowniczego Towarzystwa Emerytalnego „Nowy Świat” S.A. zgodnie z algorytmem zawartym w rozporządzeniu Ministra Pracy i Polityki Społecznej z dnia 12 lipca 2000r. w sprawie zasad sporządzania symulowanego planu wypłat środków zgromadzonych na rachunku uczestnika pracowniczego programu emerytalnego (Dz. U Nr 62 poz. 730 z dnia 1 sierpnia 2000r.)


w sprawach dot. rachunków uczestników PPE (9:00 - 16:00 w dni robocze)